خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی :تخته سه لایی یکی از انواع تخته‌هایی است که از چند لایه تشکیل شده است که در انواع و شکل‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود. تخته سه لایی همان گونه که از نام آن برمی آید از ورق‌های چوبی تشکیل شده است که بر روی یکدیگر سوار شد ه‌اند و با چسب مستحکم و چسبیده‌اند تا تخته سه لایی را تشکیل شده‌اند. معمولاً سطوح تخته سه لایی بسیار صاف و هموار می‌باشد و این سطح صاف در دو طرف تخته سه لایی مشاهده می‌شود. از تخته سه لایی برای کاربردهای گوناگونی می‌توان استفاده کرد که می‌توان از آنها کفپوش های گوناگون نیز ساخت.

در خرید و فروش تخته سه لایی باید به این نکته توجه کرد که به دلیل استحکام بالایی که این تخته دارد می‌توان از آن در محیط‌های مختلفی استفاده کرد این چوب دارای مزایای بسیار فراوانی می‌باشد که می‌توان از مزایای بارز آن به دوام بسیار بالا و همچنین استحکام و مقاومت آن اشاره کرد.

نکاتی در هنگام خرید و فروش تخته سه لایی

تخته سه لایی چیست؟

برای تولید تخته سه لایی می‌توان از روش‌های گوناگونی استفاده کرد

چیزهایی را که حتماً باید در مورد خرید و فروش تخته سه لایی بدانید

خرید و فروش تخته سه لایی

جمع بندی و نتیجه گیری

 

 تخته سه لایی چیست؟

در فرآیند  تخته سه لایی باید بدانید که تخته سه لایی به این صورت ساخته می‌شود که سه لایی چوب را روی هم قرار می‌دهد و بین آنها چسب مخصوص را وارد می‌کند سپس آنرا های چوبی را در درون دستگاه قرار داده و فشار بسیار فراوان تخته‌ها را برای دیگر پرس می‌کند تا با استفاده از فشار و حرارت آن را به یکدیگر متصل شوند و بچسبند و از همدیگر جدا نشود.

این ورق‌ها معمولاً به شکل عمودی بر روی یکدیگر سوار می‌شوند و هنگامی که کار پایان یافت بخش‌های زائد و اضافی آن از روی آن با استفاده از دستگاه مخصوص بریده می‌شود و به کناری نهاده می‌شود بعد از بیرون آوردن تخته از محل ساخت در مکانی که سرد و خشک است قرار می‌گیرد تا با درجه حرارت محیط مطابقت پیدا کند.

برای تولید تخته سه لایی می‌توان از روش‌های گوناگونی استفاده کرد

روش نخست تمام لایه‌ها در ابعاد و اندازه‌های گوناگون آماده می‌شوند و سپس بر یکدیگر مسلط می‌شوند.

روش دوم نیز به این صورت است که ابعاد چوب‌های مورد استفاده در لایه‌های بینی با همدیگر متفاوت می‌باشد.

چیزهایی را که حتماً باید در مورد خرید و فروش تخته سه لایی بدانید

تخته چندلایی از فرآورده‌های ترکیبی چوبی یا همینطور که به آن اشاره می‌شود از ضایعات اوراق یا خرده‌های چوب ساخته می‌شود که با ضخامت اندک و زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم قرار می‌گیرد و با استفاده از چسب به یکدیگر متصل می‌شوند. برای اینکه تخته لایه تشکیل شود و تقسیم سلولی ایجاد شود باید حتماً فرد باشد که به صورت تناوبی روی هم قرار می‌گیرد که این هم چند مزیت مختلف دارد. این است که چوب به تمایل کمتر باز شدن یکدیگر داشته باشد. البته این تخته به طور صریح به صورت سلولی نیست بلکه تخت‌های پنج لایه لایه و نهایی نیز در بازار وجود دارند که هر کدام برای فعالیت‌ها و کارهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در خرید  تخته سه لایی باید بدانید که این نوع تخته‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشند در تخته سه لایی نقش اصلی را پوشش مرکزی همیشه ایفا می‌کند چرا که این لایه باید از بقیه لایه‌ها و مستحکم‌تر باشد تا در مقابل هرگونه خمش و یا فشار وارده بتواند مقاومت تخته را حفظ نماید از این رو مقاومت خمشی تخته‌ها را افزایش می‌دهد در نتیجه باید تخته که در وسط قرار داد معمولاً ضخیم‌تر از سایر تقوا باشد که بتواند بار بیشتری را تحمل کند در هنگام خمش تنش و معمولاً برای بیرون اتفاق می‌افتد برای سطحی تنش بیشتری را تحمل کند اما باید توجه داشته باشیم که در صورتی که لایه میانی از قدرت بالایی برخوردار باشد امکان خمش در آن تقریباً از میان می‌رود.

خرید و فروش تخته سه لایی

معمولاً تخته سه لایی‌ها به دلیل کیفیت بارز که از خود نشان می‌دهند فقط به عنوان نوع استفاده نمی‌شود بلکه یاری از مکان‌ها اقدام به خرید و فروش تخته سه لایی می‌شود و تخت سلول‌ها با توجه به کیفیت دارد حتی می‌تواند تا مدت‌ها از آن مورد استفاده قرار گیرد بسیاری از افرادی که هزینه خود صرفه جویی نمایید به جای خرید تخت سلینو از مراکز خرید و فروش تخته صلح اقدام به خرید نمایید چون قیمت تمام شده تخته سه لاییدر این مراکز بسیار برای کم هزینه‌تر تمام می‌شود و می‌توانند در هزینه‌های خود در امر خرید و فروش تخته سه لایی صرفه جویی بسیار زیادی نمایند. با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها وارد کننده بدون واسطه تخته چند لایی مانند انواع پول بود چینی مالزیایی روسی یا اندونزیایی و تخت و سایر کشورها می‌باشد که این تخت‌ها را معمولاً با قیمت و کیفیت مناسب به بازار ارائه در البته انواع مختلفی از سوخت‌های چندلایی چوب تخته سه لایی که در مراکز خرید و فروش تخته سه لایی وجود دارد و در بازار وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تخته سه لاییرا خریداری نمایید از این نوع تخصیص لایه می‌توان به پلی وود چینی پلی وود مالزی پلی وود روسی اشاره نمود.

جمع بندی و نتیجه گیری

باید توجه کرد که خرید و فروش تخته سه لایی فقط و فقط باید از مراکز معتبر و افراد معتبر باید صورت گیرد چرا که تخته سه لاییکه نام دیگر آن نیز تخته چندلایی نباشد یک دستاورد صنعتی می‌باشد و شما وقتی می‌توانید از امکانات و مزایای فوق العاده آن به درستی استفاده نمایید که بتواند جنس مرغوب و باکیفیت و با کیفیتی را خریداری نمایید. این تخت‌ها از کندو چوب در کارخانه‌ها ساخته می‌شود و این کننده‌ها به صورت کامل در کارخانه برش داده می‌شود و تخته سه لاییدر آن ساخته شود و این که تسلیمم کند پیش از سه لایه داشته باشند بدیهی است و در بالا نیز اشاره شد که تخته سه لایی از چندین لایه نیز در بازار وجود دارد اما باید به این نکته توجه کرد که معمولاً عدد که روی آن درج می‌شود عدد منفی صحبت‌هایی به صورت تسلایی پنجه طلایی و اعداد منفی باشد تا بتواند مقاومت بارزی را در مقابل انواع فشار را تحمل نماید. تخته سه لاییفراوان در بازار وجود دارد کشور ایران نیز اقدام به تولید تخته سه لایی می‌نماید و تخت سه لایی‌هایی که تولید ایران است برخلاف برخی از تخته سه لایی بی کیفیت تولید کشور روسیه می‌باشند و ضخامت بالایی دارند اما در برابر آب مقاومت می‌کند و چسب به کار رفته از آن آب معمولاً از چسب حیوانی و خمیر نشاسته تشکیل می‌شود و در صورتی که در تخته‌های با کیفیت‌تر از چسب رزین هم استفاده می‌شود.

بهتر است قبل از خرید و فروش تخته سه لایی با صنعت در این زمینه آشنایی پیدا کنید.

پس از آنکه الوارهای تنه درختان به لایه های نازک چوبی تبدیل شد

تحت فشار و دمای بالا با چسب هایی که مربوط به این صنعت می شود

به هم چسبیده شده تا یک ورق مسطح ضخیم قوی و انعطاف پذیر تولید شود.
تعداد لایه های این تخته ها ممکن است از سه لایه بیشتر باشد

اما همیشه تعداد لایه ها فرد است.در تولید این لایه ها دقت می کنند

تا هر لایه بر خلاف سمت رگه های لایه قبلی و عمود به هم قرار گیرند تا استحکام و مقاومت آن بالا رود.

حالا که با این صنعت آشنایی تقریبی پیدا کرده اید بهتر است قبل از خرید و فروش تخته سه لایی انواع را نیز مطالعه کنید .

 

انواع تخته سه لایی :

سخت چوب: سخت چوب دارای انعطاف کم میباشد.

نرم چوب:نرم چوب دارای انعطاف زیاد میباشد.

 

فروش تخته سه لایی:

اگر در زمینه ساخت یا فروش تخته سه لایه هستید.

ویا در زمینه خرید و فروش تخته سه لایی هستید

فروشگاه نادرزاده آماده همکاری درخرید و فروش قالب بتن ،لوله داربست ،تخته سه لایی ،اسکافلد با شما میباشد ،

فروشگاه نادرزاده خریدار انواع تخته سه لایی

ساخت داخل یا خارج میباشد.

لازم به ذکر است برای اطمینان و قرارداد های بزرگ

به صورت حضوری نیز میتوانید مراجعه کنید.

تماس باما

 

خرید تخته سه لایی:

تخته سه لایی از انواع و برندهای مختلفی تشکیل شده است

که در کشورهای مختلف دارای ضخامت و اندازه خاصی است.
معروف ترین و با کیفیت ترین برند روسی برند سوزا می باشد.

که فروشگاه نادرزاده از عرضه کننده های این خدمات خرید و فروش اسکافلد،لوله داربست …میباشد.

ما با همکاری تولیدکنندگان داخی

انواع تخته های سه لایی و چند لایی ایرانی را نیز تحت پوشش قرارداده ایم.

قیمت های دست اول و کیفیت عالی تخته سه لایی را از ما بخواهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 8