خرید و فروش اسکافلد

خرید و فروش اسکافلد

خرید و فروش اسکافلد

خرید و فروش اسکافلد : اسکافلد همان داربست مثلثی می‌باشد که با نام اسکافلد نیز معروف است. داربست اسکافلد جزو دابستهایی است که برای ساخت پروژه‌های بزرگ از ان استفاده می‌شود و این اربست تحمل بار و فشار بالایی را دارد و می‌توانند در برابر بارهای سنگین از خود مقاومت بالایی را نشان دهد. اسکافلد از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که این اجزا به نوبه‌ی خود در کنار یکدیگر عملکرد خواص خود را دارند که هر کدام از این اجزا با یکدیگر جمع شده و داربست را تشکیل می‌دهند. اسکافلد نو به حدی دارای مقاومت می‌باشد که می‌تواند در برابر هر گونه فشاری از قبیل فشار بتن در ارتفاع بالا به خوبی مقاومت کند و طاقت آورده و خم نگردد.

سوالاتی که در مورد  اسکافلد میشود

 • اسکافلد چیست؟
 • خرید و فروش اسکافلد مثلثی
 • کاربردهای های اسکافلد
 • خرید و فروش اسکافلد
 • خرید و فروش اسکافلد نو و دست دوم
 • چرا تحمل پذیری اساکافلد تا این حد بالا می‌باشد؟
 • مراحل اسکافلد بندی
 • جمع بندی و نتیجه گیری

 

اسکافلد چیست؟

خرید و فروش اسکافلد با توجه به چارچوب و پیشرفته چشمی که روز به روز در تجهیزات ساختمانی مشاهده می‌شود این تجهیزات کمکی بسیار شایان توجهی در ساخت ساختمان سازی در ارتفاعات بسیار بالا را فراهم آوردند علاوه بر این ساخت و ساز با این تجهیزات بسیار آسان‌تر از طریق سنتی قدیمی است و موجب تأمین ایمنی نیروی انسانی و همچنین فراهم آوردن یک محیط امن و مقاوم برای استفاده در فعالیتهای ساختمانی می‌شود که یکی از مهمترین تجهیزات اسکافلد می‌باشد. اسکافلد یا  اسکافولد در ساخت ساختمان‌های با ارتفاع بسیار زیاد می‌تواند مفید باشد.

 

 خرید و فروش اسکافلد مثلثی

اسکافیلد یک داربست مثلثی شکل می‌شود که با کمک لوله‌هایی که با هم متصل می‌شود آن شکل می‌گیرد و این لوله‌ها در اندازه‌های استاندارد و مفاصل می‌شود این لوله‌ها به یکدیگر جوش داده می‌شود و بسیار دقیق به همدیگر وصل می‌شوند و به هیچ درد شکم و درمان آن وجود دارد و این مهم سبب می‌شود که این داربست در مقابل هرگونه فشار و ضربه به مقاومت کند و به گونه‌ای تهیه می‌شود که در برابر بتن و در ارتفاعات فوق العاده بالا به توان مقاومت زیادی از خود نشان دهند و خم نشوند و می‌تواند برای افزایش میزان قدرت باروری نیز اطلاعات لوله‌ها که به آن اضافه می‌شود این قدرت را افزایش داد. این کار به آسانی صورت پذیرد و کارگردانی آن را به یکدیگر متصل نمایند.

 

کاربردهای های اسکافلد

خرید و فروش اسکافلد در نمونه پروژه‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوع ساختاری که در پروژه‌های بزرگ و همچنین پروژه بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد تا کنون در پروژه زیادی از این دارو استفاده شده است کاربرد استفاده در پل سازی و به طور کلی در سازه‌های می‌باشد که در ارتفاعات بسیار بالا است زمین ارزان می‌تواند فشار زیادی را به داربست وارد کند اما به دلیل اینکه این داروها دارای ساختار بسیار قوی می‌باشد در مقابل هر گونه فشاری مقاومت می‌کند و به خوبی فشار را تحمل می‌کند کاربرد استفاده در ساختمان سازی نیز مشهود است اما در سایزهای کوچک از این دارو استفاده نمی‌شود و در ساختمان بزرگ بیشتر مورد تاکید قرار می‌گیرد.

 

 خرید و فروش اسکافلد

برای خرید و فروش اسکافلد باید به این نکته توجه کنید که تا جایی که ممکن است با شرکتهای تماس بگیرید که در زمینه فروش تجهیزات ساختمانی و همچنین خرید و فروش قالب بتن به صورت اختصاصی و ویژه در حال فعالیت می‌باشد. نین شما می‌توانید از دستگاه‌های دست دوم را که از شرکتهای معتبر خریداری شدند و در پروژه بزرگ مورد استفاده قرار گرفته‌اند نیز از افرادی که پیش از این کار کردن با قیمت خیلی مناسب خریداری نمود و در پروژه‌های خود از آن استفاده نمایید اما توجه کنید که خرید اسکاتلند بسیار به صرفه‌تر و بهتر استفاده دست دوم است چراکه کیفیت بهتری را معمولاً در اجناس نو و دست دوم می‌توان مشاهده نمود.

 

خرید و فروش اسکافلد نو و دست دوم

شرکت فراوان در زمینه خرید و فروش اسکافلد نو و دست دوم در سطح کشور در حال فعالیت می‌باشد زیرا فروش این است که فرصت‌ها معمولاً توسط شرکت‌های تولید کننده صورت می‌گیرد که در زمینه خرید و فروش لوله داربست فعالیت می‌کنند و به صورت واسطه بین شرکت و مشتریان عمل می‌کند و نقش فروشنده را ایفا می‌کند خرید و فروش اسکوتر توسط شرکت‌های معتبر این مزیت را به همراه دارد که هر دو از داربست مثلثی‌ها اصلاً خود را که فرد یا مجموعه نیاز داشته باشد.

چرا تحمل پذیری اساکافلد تا این حد بالا می‌باشد؟

در خصوص اینکه چرا تحمل پذیری اسکافلد تا این حد بالا می‌باشد باید به این نکته توجه نمود که ساختار اسکافلد به گونه‌ای می‌باشد که اجزای تشکیل دهنده و متشکله آن به گونه‌ای کنار یکدیرگ سوار می‌شوند و کیفیت ساخت قطعات آن نیز به گونه‌ای می‌باشد که می‌تواند به راحتی در مقابل هر گونه ضربه و آسیب پذیری مقاومت نماید به همین دلیل خرید و فروش اسکافلد همیشه طرفداران خاص خود را در بین فعالیت‌های ساختمانی و فعالیت‌های حساس و تأثیر گذار به همراه دارد.

 

مراحل اسکافلد بندی

بعد از چند مرحله تشکیل شده است از دو مرحله تشکیل شده است

مرحله نخست در اسکافلد بندی این است که ابتدا باید اسکافلد در مکانی که می‌خواهید روی آن اجرا شود انجام شود و همچنین باید زمینی که قرار است فرد روی آن پیاده شود زمین سفت و سخت باشد و یا از تختی زیبای باید بر آن استفاده کنند نکته قابل تأمل در این باره این است که حتماً باید زمینه مورد نظر شما تراز باشددر صورتی که این محیط تراز نباشد لوله‌های بعدی را که متصل می‌کنید با مشکل بر می‌خورید مهمترین نکته نیز همین تراز بودن لوله‌ها می‌باشد که از تراز بودن زمین نشأت می‌گیرد چرا که در صورتی که بالاتراز نباشند فشار وارده نمی‌تواند به این تعاملات تقسیم شود و ممکن است در داربست مشکل وجود آید.

مرحله دوم در اسکاتلند این است که چون از داربست اسکافلد در ارتفاع بسیار بالا استفاده می‌شود باید لوله‌ها را با بست داربست یکدیگر متصل نمود و اسباب بازی در لوله‌ها می‌شود.

طریقه استفاده از اسکافلد

به سادگی نصب و مونتاژ می شوند و نیاز به هیچ گونه تخصصی برای نصب آنها نمی باشد.

نحوه بستن اسکافلد بسیار راحت می باشد به نحوی که کارگر ساده نیز می تواند این کار را انجام دهد و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

اما به این نکته توجه داشته باشید که زیر پایه ها جایی که کفشک قرار میگیرد زمین آن سفت باشد.

در غیر اینصورت حتما زیر کفشک را با تخته زیر پایی یا چیزی مانند آن پر کنید. جهت خرید و فروش اسکافلد ، کلیک کنید.

از نکات دیگر آن تراز بودن زمین می باشد که باید تا حد امکان تراز باشد تا در قسمت بالا اختلاف زیادی باهم نداشته باشند البته اختلاف کم را می شود با سرجک ها تنظیم کرد.

باز کردن اسکافلدها نیز بسیار راحت می باشد به نحوی که ابتدا باید سرجک ها به اندازه معین باز شود تا قالب ها خود را از بتن جدا کرده و پایین بیایند.

سپس اقلام روی داربست را بر می داریم و بعد شروع به باز کردن اسکافلد ها می کنیم.

 

خرید اسکافلد :

پس از مطالعه مقاله بالا حال شما آمادگی خرید و فروش اسکافلد را

به صورت تقریبی دارید ، حال برای با خبر شدن از بازار خرید اسکافلد

کافیست از طریق تماس باما ،با مشاورن ما مشورت کنید.

جهت مشاوره روی  تماس باما کلیک کنید.

 

فروش اسکافلد :

اگر کار مدنظرتون را انجام دادید و دیگر به اسکافلد نیازی ندارید ویا

اگر در زمینه تولید اسکافلد مشغول هستید

فروشگاه نادرزاده آماده همکاری یا خریداری میباشد.

جمع بندی و نتیجه گیری

همانطور که در بالا اشاره شد با خرید و فروش اسکافلد می‌توانید آن را در ارتفاعات بالا مورد استفاده قرار گیرد.

چون برای تولید اسپرم در مورد نظر خود را از مراکز معتبر خرید و فروش است و خریداری نمایید اما توجه کنید که مرکزی که از آن اقدام به خرید و فروش استفاده می‌نمایید مراکز معتبر می‌باشد و آن مراکز معمولاً شرکت‌های وابسته هستند که در ارتباط با شرکت‌های اصلی قرار دارد به عنوان دلیل در این میان عمل می‌کند اما توجه کنید در صورتی که محصول مورد نظر خود را از مکانی مناسب خریداری نکنید نمی‌توان انتظار کیفیت مناسبی را از این محصول داشته باشد مقصد که این محصول باید به لحاظ ایمنی از کار شما و نیروی کار شما محافظت نماید.

 

 

خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی

خرید و فروش تخته سه لایی :تخته سه لایی یکی از انواع تخته‌هایی است که از چند لایه تشکیل شده است که در انواع و شکل‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود. تخته سه لایی همان گونه که از نام آن برمی آید از ورق‌های چوبی تشکیل شده است که بر روی یکدیگر سوار شد ه‌اند و با چسب مستحکم و چسبیده‌اند تا تخته سه لایی را تشکیل شده‌اند. معمولاً سطوح تخته سه لایی بسیار صاف و هموار می‌باشد و این سطح صاف در دو طرف تخته سه لایی مشاهده می‌شود. از تخته سه لایی برای کاربردهای گوناگونی می‌توان استفاده کرد که می‌توان از آنها کفپوش های گوناگون نیز ساخت.

در خرید و فروش تخته سه لایی باید به این نکته توجه کرد که به دلیل استحکام بالایی که این تخته دارد می‌توان از آن در محیط‌های مختلفی استفاده کرد این چوب دارای مزایای بسیار فراوانی می‌باشد که می‌توان از مزایای بارز آن به دوام بسیار بالا و همچنین استحکام و مقاومت آن اشاره کرد.

نکاتی در هنگام خرید و فروش تخته سه لایی

تخته سه لایی چیست؟

برای تولید تخته سه لایی می‌توان از روش‌های گوناگونی استفاده کرد

چیزهایی را که حتماً باید در مورد خرید و فروش تخته سه لایی بدانید

خرید و فروش تخته سه لایی

جمع بندی و نتیجه گیری

 

 تخته سه لایی چیست؟

در فرآیند  تخته سه لایی باید بدانید که تخته سه لایی به این صورت ساخته می‌شود که سه لایی چوب را روی هم قرار می‌دهد و بین آنها چسب مخصوص را وارد می‌کند سپس آنرا های چوبی را در درون دستگاه قرار داده و فشار بسیار فراوان تخته‌ها را برای دیگر پرس می‌کند تا با استفاده از فشار و حرارت آن را به یکدیگر متصل شوند و بچسبند و از همدیگر جدا نشود.

این ورق‌ها معمولاً به شکل عمودی بر روی یکدیگر سوار می‌شوند و هنگامی که کار پایان یافت بخش‌های زائد و اضافی آن از روی آن با استفاده از دستگاه مخصوص بریده می‌شود و به کناری نهاده می‌شود بعد از بیرون آوردن تخته از محل ساخت در مکانی که سرد و خشک است قرار می‌گیرد تا با درجه حرارت محیط مطابقت پیدا کند.

برای تولید تخته سه لایی می‌توان از روش‌های گوناگونی استفاده کرد

روش نخست تمام لایه‌ها در ابعاد و اندازه‌های گوناگون آماده می‌شوند و سپس بر یکدیگر مسلط می‌شوند.

روش دوم نیز به این صورت است که ابعاد چوب‌های مورد استفاده در لایه‌های بینی با همدیگر متفاوت می‌باشد.

چیزهایی را که حتماً باید در مورد خرید و فروش تخته سه لایی بدانید

تخته چندلایی از فرآورده‌های ترکیبی چوبی یا همینطور که به آن اشاره می‌شود از ضایعات اوراق یا خرده‌های چوب ساخته می‌شود که با ضخامت اندک و زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم قرار می‌گیرد و با استفاده از چسب به یکدیگر متصل می‌شوند. برای اینکه تخته لایه تشکیل شود و تقسیم سلولی ایجاد شود باید حتماً فرد باشد که به صورت تناوبی روی هم قرار می‌گیرد که این هم چند مزیت مختلف دارد. این است که چوب به تمایل کمتر باز شدن یکدیگر داشته باشد. البته این تخته به طور صریح به صورت سلولی نیست بلکه تخت‌های پنج لایه لایه و نهایی نیز در بازار وجود دارند که هر کدام برای فعالیت‌ها و کارهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در خرید  تخته سه لایی باید بدانید که این نوع تخته‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشند در تخته سه لایی نقش اصلی را پوشش مرکزی همیشه ایفا می‌کند چرا که این لایه باید از بقیه لایه‌ها و مستحکم‌تر باشد تا در مقابل هرگونه خمش و یا فشار وارده بتواند مقاومت تخته را حفظ نماید از این رو مقاومت خمشی تخته‌ها را افزایش می‌دهد در نتیجه باید تخته که در وسط قرار داد معمولاً ضخیم‌تر از سایر تقوا باشد که بتواند بار بیشتری را تحمل کند در هنگام خمش تنش و معمولاً برای بیرون اتفاق می‌افتد برای سطحی تنش بیشتری را تحمل کند اما باید توجه داشته باشیم که در صورتی که لایه میانی از قدرت بالایی برخوردار باشد امکان خمش در آن تقریباً از میان می‌رود.

خرید و فروش تخته سه لایی

معمولاً تخته سه لایی‌ها به دلیل کیفیت بارز که از خود نشان می‌دهند فقط به عنوان نوع استفاده نمی‌شود بلکه یاری از مکان‌ها اقدام به خرید و فروش تخته سه لایی می‌شود و تخت سلول‌ها با توجه به کیفیت دارد حتی می‌تواند تا مدت‌ها از آن مورد استفاده قرار گیرد بسیاری از افرادی که هزینه خود صرفه جویی نمایید به جای خرید تخت سلینو از مراکز خرید و فروش تخته صلح اقدام به خرید نمایید چون قیمت تمام شده تخته سه لاییدر این مراکز بسیار برای کم هزینه‌تر تمام می‌شود و می‌توانند در هزینه‌های خود در امر خرید و فروش تخته سه لایی صرفه جویی بسیار زیادی نمایند. با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها وارد کننده بدون واسطه تخته چند لایی مانند انواع پول بود چینی مالزیایی روسی یا اندونزیایی و تخت و سایر کشورها می‌باشد که این تخت‌ها را معمولاً با قیمت و کیفیت مناسب به بازار ارائه در البته انواع مختلفی از سوخت‌های چندلایی چوب تخته سه لایی که در مراکز خرید و فروش تخته سه لایی وجود دارد و در بازار وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تخته سه لاییرا خریداری نمایید از این نوع تخصیص لایه می‌توان به پلی وود چینی پلی وود مالزی پلی وود روسی اشاره نمود.

جمع بندی و نتیجه گیری

باید توجه کرد که خرید و فروش تخته سه لایی فقط و فقط باید از مراکز معتبر و افراد معتبر باید صورت گیرد چرا که تخته سه لاییکه نام دیگر آن نیز تخته چندلایی نباشد یک دستاورد صنعتی می‌باشد و شما وقتی می‌توانید از امکانات و مزایای فوق العاده آن به درستی استفاده نمایید که بتواند جنس مرغوب و باکیفیت و با کیفیتی را خریداری نمایید. این تخت‌ها از کندو چوب در کارخانه‌ها ساخته می‌شود و این کننده‌ها به صورت کامل در کارخانه برش داده می‌شود و تخته سه لاییدر آن ساخته شود و این که تسلیمم کند پیش از سه لایه داشته باشند بدیهی است و در بالا نیز اشاره شد که تخته سه لایی از چندین لایه نیز در بازار وجود دارد اما باید به این نکته توجه کرد که معمولاً عدد که روی آن درج می‌شود عدد منفی صحبت‌هایی به صورت تسلایی پنجه طلایی و اعداد منفی باشد تا بتواند مقاومت بارزی را در مقابل انواع فشار را تحمل نماید. تخته سه لاییفراوان در بازار وجود دارد کشور ایران نیز اقدام به تولید تخته سه لایی می‌نماید و تخت سه لایی‌هایی که تولید ایران است برخلاف برخی از تخته سه لایی بی کیفیت تولید کشور روسیه می‌باشند و ضخامت بالایی دارند اما در برابر آب مقاومت می‌کند و چسب به کار رفته از آن آب معمولاً از چسب حیوانی و خمیر نشاسته تشکیل می‌شود و در صورتی که در تخته‌های با کیفیت‌تر از چسب رزین هم استفاده می‌شود.

بهتر است قبل از خرید و فروش تخته سه لایی با صنعت در این زمینه آشنایی پیدا کنید.

پس از آنکه الوارهای تنه درختان به لایه های نازک چوبی تبدیل شد

تحت فشار و دمای بالا با چسب هایی که مربوط به این صنعت می شود

به هم چسبیده شده تا یک ورق مسطح ضخیم قوی و انعطاف پذیر تولید شود.
تعداد لایه های این تخته ها ممکن است از سه لایه بیشتر باشد

اما همیشه تعداد لایه ها فرد است.در تولید این لایه ها دقت می کنند

تا هر لایه بر خلاف سمت رگه های لایه قبلی و عمود به هم قرار گیرند تا استحکام و مقاومت آن بالا رود.

حالا که با این صنعت آشنایی تقریبی پیدا کرده اید بهتر است قبل از خرید و فروش تخته سه لایی انواع را نیز مطالعه کنید .

 

انواع تخته سه لایی :

سخت چوب: سخت چوب دارای انعطاف کم میباشد.

نرم چوب:نرم چوب دارای انعطاف زیاد میباشد.

 

فروش تخته سه لایی:

اگر در زمینه ساخت یا فروش تخته سه لایه هستید.

ویا در زمینه خرید و فروش تخته سه لایی هستید

فروشگاه نادرزاده آماده همکاری درخرید و فروش قالب بتن ،لوله داربست ،تخته سه لایی ،اسکافلد با شما میباشد ،

فروشگاه نادرزاده خریدار انواع تخته سه لایی

ساخت داخل یا خارج میباشد.

لازم به ذکر است برای اطمینان و قرارداد های بزرگ

به صورت حضوری نیز میتوانید مراجعه کنید.

تماس باما

 

خرید تخته سه لایی:

تخته سه لایی از انواع و برندهای مختلفی تشکیل شده است

که در کشورهای مختلف دارای ضخامت و اندازه خاصی است.
معروف ترین و با کیفیت ترین برند روسی برند سوزا می باشد.

که فروشگاه نادرزاده از عرضه کننده های این خدمات خرید و فروش اسکافلد،لوله داربست …میباشد.

ما با همکاری تولیدکنندگان داخی

انواع تخته های سه لایی و چند لایی ایرانی را نیز تحت پوشش قرارداده ایم.

قیمت های دست اول و کیفیت عالی تخته سه لایی را از ما بخواهید.

 

خرید و فروش لوله داربست

خرید و فروش لوله داربست

خرید و فروش لوله داربست

خرید و فروش لوله داربست : لوله داربست یکی از محصولاتی می‌باشد که نحوه اتصال و کیفیت آن بسیار دارای اهمیت می‌باشد. این محصول در دسته لوله درز دار قرار گرفته شده است که از یک ورقه لوله نورد به اندازه‌ی ۶ متر (ورقه سیاه) تشکیل شده‌است. لوله داربست به طور گسترده در ساخت استفاده می‌شود و اغلب از َان به عنوان یک داربست استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که لوله داربست در صنعت به عنوان لوله ۵ نیز شناخته می‌شود.

مطالبی از خرید و فروش لوله داربست:

 • لوله داربست چیست؟
 • نکاتی که بایست در هنگام اجرای داربست به آنها توجه شود.
 • لوله داربست چیست؟
 • ویژگی‌های داربست چیست؟
 • چه نوع لوله‌های داربستی وجود دارند؟
 • خرید و فروش لوله داربست در چه مکانهایی انجام می‌شود؟
 • جمع بندی و نتیجه گیری
 • خرید و فروش اسکافلد

لوله داربست چیست؟

 لوله داربست ساخت, شامل سازه‌های فولادی است که برای دستیابی به نقاط سخت ساخت‌وساز در طول ساخت‌وساز استفاده می‌شوند. لوله داربست شامل ۱ تا ۲ متر لوله فلزی است. این لوله‌ها که به عنوان لوله‌های داربست شناخته می‌شوند، در دو نوع نورد و برای شرایط وزن مختلف ارائه می‌شوند. اندازه استاندارد این محصول به قطر خارجی ۱.۵ mm و ضخامت دیوار ۱.۲ میلی متر و طول ۲ متر است.

این لوله‌ها با به ست‌های مخصوص به هم متصل شده‌اند. لوله داربست در واقع لوله صنعتی است. این لوله‌ها هیچ مایعی را حمل نمی‌کنند به همین دلیل در معرض تست‌های آب و گاز قرار نمی‌گیرند. این لوله‌ها تنها برای مصارف صنعتی استفاده می‌شوند و در بسیاری از صنایع و ساختارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. رایج‌ترین نوع لوله‌های داربست ۱۱٫۲ اینچ یا همان امتیاز ۵ است، و همانطور که در بالا ذکر شد، این لوله در صنعت به عنوان لوله ۵ نیز شناخته می‌شود. همچنین ضخامت استفاده‌شده برای لوله در این صنعت ۲ میلی متر و ضخامت ۲ میلیمتر می‌باشد. لوله داربست هم لوله صنعتی می‌باشد که به آن نوع لوله‌های گفته می‌شود که سیالی در آنها جابجا نمی‌شود.

به طور کلی، داربست از میله‌های چوبی یا فلزی ساخته می‌شود و گاهی به عنوان پشتیبان برای بخشی از ساختارها استفاده می‌شود. ساخت این سازه‌ها نیازمند تخصص ویژه است زیرا در صورت آسیب زدن می‌تواند خسارت زیادی وارد کند. فاصله داربست از ساختمان حدود ۳۰ تا ۴۰ سانتیمتر است، اما انتخاب مناسب‌ترین فاصله از نقطه‌نظر مهندس معمار ساختمان مهم است.

نکاتی که بایست در هنگام اجرای داربست به آنها توجه شود.

حداکثر ارتفاع این داربست به ۲ متر می‌رسد. از داربست‌های بلند بالا در ساختمان‌های بلند استفاده می‌شود. این سازه‌ها از لوله‌های فولادی با قطر ۲ سانتی‌متر و ضخامت حدود ۲ میلی متر استفاده می‌کنند. از بست داربست برای اتصال لوله داربست به این ساختارها استفاده می‌شود.

یکی از ملاحظات ایمنی که باید در هنگام کار با یک داربست، مشاهده شود استفاده از کفش‌های عاج‌دار است. همچنین باید در هنگام کار از کمربند ایمنی استفاده کرد. وارد کردن و ترک محل کار نیز باید به روش‌های ایمن انجام شود. نردبان ورودی به سکوی کار نیز باید به طور ایمن به پلت فرم کار متصل شود. لازم به ذکر است که حدود ۲% از خسارت ناشی از ساختار در طول نصب و حذف آن است. بنابراین، فراهم نمودن پلت فرم کاری مناسب برای کارگر یکی از الزامات مهم داربست است.

هم چنین، اگر تخته‌های داربست به درستی به طناب یا بندها متصل نباشند، به راحتی می‌توانند در طول ساخت‌وساز آسیب جدی وارد کنند. بنابراین، بازرسی تخته‌های قبل از نصب یکی از الزامات ایمنی این سازه‌ها است. بازدید فنی داربست همچنین باعث می‌شود که تخته بیش از حد خم شود. بارگذاری بست های داربست بر روی این سازه‌ها در نهایت منجر به برگشت داربست می‌شود. سکوهای بدون تنظیم و سکوهای بدون محافظ نیز عواملی هستند که در هنگام نصب این سازه‌ها صدمات جبران‌ناپذیری را ایجاد می‌کنند. همچنین باید توجه داشته باشید که هنگام نصب داربست، تماس با خطوط برق بالاتر از آن‌ها ممکن است باعث آسیب شود. بنابراین، این باید قبل از نصب داربست به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

لوله داربست چیست؟

لوله داربست ساخت شامل سازه‌های فولادی است که برای دستیابی به نقاط سخت ساخت‌وساز در طول ساخت‌وساز استفاده می‌شوند.

ویژگی‌های داربست چیست؟

داربست شامل ۳ تا ۶ متر لوله فلزی است. این لوله‌ها که به عنوان لوله‌های داربست شناخته می‌شوند، در دو نوع نورد و برای شرایط وزن مختلف ارائه می‌شوند. اندازه استاندارد این محصول دارای قطر خارجی ۴۸٫۳ میلی متر و ضخامت دیواره ۳٫۲ میلی متر و طول ۶ متر است.

چه نوع لوله‌های داربستی وجود دارند؟

داربست چکشی ستاره‌ای, داربست چکشی مثلثی, داربست کاسه‌ای

خرید و فروش لوله داربست در چه مکانهایی انجام می‌شود؟

برای خرید و فروش لوله داربست باید به مراکز خرید و فروش لوله داربست مراجعه نمایید و یا اینکه مراکزی که اقدام به فروش اقلام ساختمانی می‌کنند گزینه‌های مناسبی برای خرید و فروش لوله داربست می‌باشند اما توجه نمایید که بهتر است در صورتی که قصد خرید و فروش لوله داربست را دارید خرید خود را از مراکز معتبر خرید و فروش لوله داربست انجام دهید چرا که می‌توانید اجناس با کیفیت بالاتری را در مراکز خرید و فروش لوله داربست نسبت به مکان‌های متفرقه بیابید و از کیفیت بالاتری برخوردار شوید. باید اضافه کرد که اگر قصد خرید و فروش لوله داربست می‌توانید با اندازه گیری دقیق محیطی که قرار است در آن محیط داربست اجرا شود و با مراجعه به متخصصین امر در خصوص خرید و فروش لوله داربست خرید خود را نهایی نمایید.

جمع بندی و نتیجه گیری

همانگونه که در بالا هم بدان اشاره شد داربست فقط یک سازه موقتی می‌باشد که در امر ساخت و ساز خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از داربست نباید انتظار ویژه‌ای داشت. اما سعی کنید که اگر قصد خرید داربست چه داربست نو و چه داربست دست دوم را دارید به کیفیت داربست توجه نمایید چرا که داربست می‌تواند ایمنی محیط کار شما را تضمین نماید و برای کارگران شما از یث ایمنی محیط مطلوبی را ایجاد نماید. البته داربست‌های بی کیفیتی نیز در بازار وجود دارند که گاهاً برخی از همکاران ما در سراسر ایران با ما تماس می‌گیرند و در خصوص آنها با ما گفتگو می‌کنند که متاسفانه عده‌ای از ناآگاهی افراد سوء استفاده می‌نمایند و اقدام به فروش اقلام خود به این اشخاص می‌کنند. توجه نمایید که داربست یک سازه چوبی یا فلزی است که برای دستیابی به نقاط مشکل هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها و سازه‌های دیگر استفاده می‌شود. داربست‌های ساخته‌شده از میله‌های فلزی و چوبی به عنوان تکیه‌گاه برای سازه‌های دیگر استفاده می‌شوند. داربست نیازمند مهارت خاصی است, زیرا اگر داربست از بین برود خطر مرگ و میر بالا می‌رود. داربست‌های فلزی معمولاً ً از جنس, لوله‌ها و قالب‌ها ساخته می‌شوند. اما از آنجا که ساختمان‌ها در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند, لوله‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و بزرگ‌تر در داربست استفاده می‌شوند.. گاهی اوقات, فاصله بین بدنه به معمار یا مهندس و مهندس و بسته به نوع کار انجام‌شده بر روی بدنه ممکن است متفاوت باشد.

 

 

خرید و فروش لوله داربست و خرید و فروش قالب بتن برای ساختمان سازی ها بسیار موثر میباشد که امروزه مشاهده میشود

لوله داربستی که همان لوله صنعتی می باشد

که هیچ سیالی در داخل آن جا به جا نمی شود و تحت هیچ گونه تست آب یا گازی قرار نگرفته است.

این لوله ها فقط کاربرد صنعتی دارد و در صنایع و سازه های مختلف نیز از آن استفاده می شود.

داربست چیست؟

بهتر است قبل خرید و فروش لوله داربست بدانید ،داربست یک سازه چوبی یا فلزی موقتی است

که برای دسترسی به نقاط دشوار به هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان ها و دیگر سازه ها به کار می رود.

ساخت داربست ها به مهارت ویژه ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد می شود.

یکی از ویژگی های داربست خوب داشتن فاصله مناسب با بدنه است که معمولا ۳۰ سانتی متر است.

داربست های فلزی قالبا به صورت لوله های ۶ متری ، ۳ متری و قالب و بست تشکیل می شوند

اما چون ساختمانها در متراژهای مختلفی ساخته شده اند

لوله هایی با متراژهای کوچکتر و بزرگتر نیز در نصب داربست کاربرد دارند.

داربست در عین سادگی در صورت عدم رعایت ایمنی کار بسیار پرخطر می باشد که خطراتش شامل کارگران و افراد غیر می شود.

خرید لوله داربست:

جهت خرید و فروش  باید تعداد لوله مورد نظر خودتان را با طول مدنظرتون برایند کنید.

قیمت لوله داربست با توجه به درخواست شما متفاوت میباشد.

لوله به صورت عمده نیز قابل فروش میباشد، که به درخواست متقاضی بستگی دارد.

اگر قصد خرید لوله داربست دارید میتونید به تماس باما مراجعه فرمایید.

فروش لوله داربست:

اگر کار مدنظرتون را انجام دادید و دیگر به لوله داربست نیازی ندارید

اگر در زمینه تولید لوله داربست مشغول هستید

فروشگاه نادرزاده آماده همکاری در خرید و فروش اسکافلد،لوله داربست ،قالب بتن ،لوله داربست میباشد.

 

خرید و فروش قالب بتن

خرید و فروش قالب بتن

خرید و فروش قالب بتن

روزانه پروژه‌های زیادی در سطح کشور اجرا می‌شود و در این پروژهها که اجرا می‌شوند نیاز به قالب‌های بتن ریزی فراوانی وجود دارد به همین دلیل بازار خرید و فروش قالب بتن همیشه طرفداران خاص خود را دارد. اما نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است این است که اگر شما هم در این پروسه فعالیت نموده باشید حتماً با مشکل عجیبی مواجه شده‌اید مشکلی که به طور روزانه توسط بسیاری از همکاران ما در سراسر کشور ما مطرح می‌شود و این مشکل این است که برای بسیاری از افراد که در این فعالیت‌ها مشغول به کار می‌باشند به وجود آمده است. در این مقاله قصد داریم پیرامون خرید و فروش قالب بتن بحث نماییم اما در ابتدا باید به برخی از سؤال‌هایی که توسط فعالان این حوزه پرسیده می‌شود بپردازیم پس از درک این پاسخ‌ها به بحث خرید و فروش قالب بتن خواهیم پرداخت.

نکاتی از خرید و فروش قالب بتن

چرا قیمت‌هایی که برای خرید و فروش قالب بتن در شرکت‌های مختلف ارائه می‌شود با یکدیگر متفاوت است؟

چرا باید از مراکز خرید و فروش قالب بتن خرید خود را انجام دهیم؟

در صورتی که از قالب‌های بی کیفیت استفاده کنیم چه اتفاقی ممکن است برای سازه ما رخ می دهد؟

قیمت خرید و فروش قالب بتن

جمع بندی و نتیجه گیری

 

 چرا قیمت‌هایی که برای خرید و فروش قالب بتن در شرکت‌های مختلف ارائه می‌شود با یکدیگر متفاوت است؟

یکی از بیشترین پرسش‌هایی که همیشه توسط کاربران و استفاده کنندگان از قالبهای بتن از او پرسیده می‌شود این است که چرا قیمت تمام شده قالب‌های بتن در شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است اگر چه تفاوتی میان این قیمت‌ها با یکدیگر وجود دارد و چرا قیمت همه کارخانه تولید کننده قالب فلزی با همدیگر برابر نیست در این خصوص بهتر است ابتدا به علت‌های مختلف و نحوه قیمت گذاری قالبهای بتنی توسط تولید کنندگان بپردازیم.

علت اول- نوع ورقی که کارخانه مختلف برای ساخت قالب‌های مختلف خود استفاده می‌کنند متفاوت است. باید توجه کرد که حتی ممکن است قیمت تمام شده برای هر کیلو گرم قالب برای کارخانه هزار تومان هم با قالب‌های دیگر فرق کند. بهترین نوع قالبی که در خصوص قالب بتنی در بازار وجود دارد قالب بتن ورق فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد. خوب باز هم یک سؤال دیگر مطرح می‌شود فرض کنید دو شرکت همزمان از ورق‌های شرکت فولاد مبارکه اصفهان استفاده می‌کنند پس چرا بازهم قیمت نهایی تمام شده دو شرکت با یکدیگر متفاوت است؟ برای درک این موضوع به علت‌های دیگر می‌پردازیم.

علت دوم- کیفیت نهایی قالب بتن و همچنین دستمزد نیروی انسانی که در هر شرکت فعالیت می‌کند می‌تواند ار تاثیرگذار باشد چراکه دستمزدی که نیروی انسانی ماهر در این شرکت دریافت می‌کند با دستمزد یک کارگر معمولی می‌کند کاملاً با یکدیگر متفاوت است به عبارت دیگر پرسنل ماهر هستند که کیفیت محصول نهایی را تضمین می‌کند و کیفیت یک محصول فوق العاده و فوق العاده افتضاح باشد.

علت سوم- می‌توان اشاره می‌کند که ممکن است علت نهایی قیمت تمام شده قالب بتن در کنترل هزینه‌ها و خلاصه شود شاید شرکت این توانایی را داشته باشد که از نیروهای ماهر هم استفاده می‌کند اما هزینه مکان خود را کاهش دهد و با همان هزینه‌ها, تولید خود را افزایش دهند این گونه سبب می‌شود که قیمت نهایی تا حد زیادی کاهش یابد و این شرکت و معمولاً شرکتهای که با حفظ کیفیت قیمت تمام شده کمتری را برای مخاطب عرضه می‌کند.

حوزه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توان به این گونه اشاره کرد. مثلاً فرض کنید یک شرکت با یک مقدار سود راضی باشد اما شرکت دیگر با آن راضی نباشد و به همین دلیل قیمت نهایی و تمام شده خود را تا حد زیادی افزایش می‌دهد که این سربار افزایش قیمت روی سر مشتریان خالی می‌شود.

چرا باید از مراکز خرید و فروش قالب بتن  یا خرید و فروش لوله داربست خرید خود را انجام دهیم؟

همانگونه که مستحضر هستید شما از این کارخانه به خصوص کالای مورد نظر خود را خریداری می‌نمایید آن کارخانه فقط یک نوع کالا را با کیفیت خاص به شما ارائه می‌دهد ولی اگر از مراکزی که نمایندگی انحصاری کارخانه باشند هم این خرید را انجام دهید باز هم با همین مشکل مواجه می‌شود اما اگر شما خرید خود را از مراکز خرید و فروش قالب بتن انجام دهید مطمئن هستید که با محصولات گوناگون مواجه می‌شوید و وقتی تنوع محصولات گوناگون برای شما وجود خواهد داشت و شما انتخاب بیشتری دارید می‌توانید قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید قالب‌ها را از حیث کیفیتها با یکدیگر مقایسه کنید و بسیاری از پارامترهای دیگر که وقتی که نیاز به جمع بندی قیمتی دارید برای شما تعیین کننده خواهد بود.

 

 در صورتی که از قالب‌های بی کیفیت استفاده کنیم چه اتفاقی ممکن است برای سازه ما رخ می‌دهد؟

پاسخ آن بسیار ساده است وقتی که از این کالای بی کیفیت استفاده می‌کنید, کار شما بی‌کیفیت می‌شود. بگذارید این را برای شما با یک مثال خیلی ساده توضیح دادن فرض کنید خودرو پراید و خودرو بنز دو خودرو هستند هر دو شما را به مقصد می‌رسند اما نتیجه و سیستمی که دارند کاملاً با یکدیگر متفاوت است و قالب بتنی به همین ترتیب است شاید هر دو قالب شما را به نتیجه نهایی و مقصد نهایی برسانند اما کیفیت نهایی که شما ارائه می‌دهد کاملاً با آن چیزی که شما در ذهن دارید و کارفرما از شما انتظار دارد متفاوت باشد.

اگر قالب شما موجدار باشد و از آن در ستون خود استفاده نمایید حالت پیچش در ستون شکل می‌گیرد و دقیق شاغول نمی‌گردد و وقتی آنرا در دیوار استفاده کنید روی دیوار یک سطح موجدار ایجاد می‌شود و همچنین طول عمر این قالب تا حد زیادی نسبت به قالبهای با کیفیت کمتری می‌باشد.

 

 قیمت خرید و فروش قالب بتن

قیمت نهایی خرید و فروش قالب بتن تأثیر مستقیم و عوامل گوناگونی دارد برای اینکه به درستی به نتیجه‌ی معقولی برسید باید با مراکز مختلف فروش قالب بتن تماس بگیرید تا قیمت‌های نهایی و تمام شده را با شما مطرح کنند.

 

 

عوامل موثر در خرید و فروش قالب بتن

یکی از عوامل موثر در خرید و فروش قالب بتن ، این است که

قالب بتن از محبوب ترین مواد مصنوعی در ساخت سازه های بتن قالب بتن می باشد.

قالب بتن به قالب های موقت و یا ثابتی گفته می شود که

ذورن آنها بتن یا مواد مشابه برای قالب گیری ریخته می شود.

در بافت سازه های بتنی قالب های بتن به تکیه گاه موقت داربست ها تکیه می کنند.

در طول دوره تاریخ از مواد دیگری نیز برای اتصال استفاده می شد

ولی هر کدام از آنها پس از مدتی ترک می خوردند و از بین می رفتند

اما از زمانی که از بتن استفاده شد این مشکلات دیگر به وجود نیامد.

به همین دلیل بتن را قوی ترین و محکم ترین سازه به حساب می آورند.

انواع قالب بتنی :

قالب بتنی یک سازه ممکن است موقت فلزی ، چوبی ، آجری و .. بوده باشد.

که برای در بر گرفتن بتن و حفظ آن تا زمان سخت شدن و رسیدن به مقاومت نهایی مورد نیاز ساخته می شود

و شامل اجزایی چون رویه ، بدنه ، پشت بند ها ف حایل ها ، چپ و راستها و … می باشد.

در پروژه های ساخت علی الخصوص پروژه های با اسکلت بتنی انتخاب نوع قالب

یکی از پارامترهای مهم بوده که بر روی هینه و زمان پروژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در حال حاضر قالب های فلزی پر فروش ترین و به صرفه ترین روش محسوب می شود

چرا که پارامترهای مهمی از جمله حمل آسان و استفاده مدولار را دارا بوده و در هر سیستم اجرایی قابل پذیرش است.

از مزایای این قالب می توان به سرعت اجرای بالا ،

سادگی اتصالات ، سطح صاف ، مقاومت زیاد ، دکفراژ سریع ودوام زیاد نام برد.

 

راهنمای خرید قالب بتن :

از مهم ترین نکات خرید قالب بتن نوع آن و جنس آن میباشد

که در انتخاب و کاربرد آن باید دقت زیادی باشد.

مثلا در قالب فلزی قالب ها می توانند به سنگینی وزن ، تدارکات خاص ، هزینه اولیه نسبتا زیاد داشته باشند.

راهنمای فروش قالب بتن :

اگر در زمینه فروش یا ساخت قالب های بتنی فعالیت دارید و بدنبال فروش به قیمت مناسب میباشید

فروشگاه نادرزاده آماده خرید و فروش لوله داربست ،تخته سه لایی ،اسکافلد و قالب بتن شما به قیمت مناسب میباشد.

برای ارتباط با مرکز خرید و فروش قالب بتن باما تماس برقرار کنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

چه به عنوان مصرف کننده یا به عنوان یک پیمانکار انبوه سازی نیاز به خرید و فروش قالب بتن داشته باشید باید توجه کنید که صرف اینکه یک قالب بتن دارای قیمت ارزانتری است دلیل نمی‌شود که بتواند کار شما را با همان کیفیت مد نظر شما ارائه دهد باید به این نکته توجه کنید که در یک سیستم هنگامی که یکی از اجزای سیستم با افت مواجه شده باشد می‌تواند در کل مجموعه سیستم اختلال ایجاد کند. این بدان معناست که شما فرض کنید یک برنامه خیلی خوب پیش رو دارید نیروی کار خیلی قوی اما چیز کوچکی مثل قالب در کار به درستی انتخاب نشود ممکن است نتیجه زیانباری در خروجی نهایی کار شما به ارمغان آورد.

 

تخته نجاری

نجاری هنر برش و کار کردن روی چوب و اتصال تخته ها و الوار چوبی به منظور تولید یک سازه چوبی است و از قدیمی ترین حرفه هایی است که امروزه نیز به عنوان یک شغل کاربرد دارد.

چوب یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده انسان می باشد.

فراوانی چوب باعث شده که نجاری یکی از اولین مشاغل انسان در طول تاریخ باشد.

چوب های رایج در صنعت چوب که از برخی از آن ها در منبت کاری هم استفاده می شود عبارتند:

ارسی: چوبی سخت ،معطر ، محکم و قوی که به آسانی خم می شود و زود می پوسد. چوب ارسی برای مبل سازی کاربرد دارد و همچنین برای خراطی بسیار مناسب است.

افرا : چوب افرا نیمه سنگین و نیمه سخت ، خوشکار ، سبک ، شکننده و قابل تورق است.

انجیلی : چوب انجیلی بسیار سخت و با وزن مخصوص بالاست ، شکننده بوده و برای ستون معادن ، تونل ها و اشیاء مقاوم به سایش نظیر قرقره ، دوک نخ ریسی و پاشنه کفش به کار می رود.

تخته بنایي

تخته بنایی یا تخته زیرپایی چیست و چه کاربردی دارد؟

این تخته یکی از تخته های پرکاربرد در ساخت و ساز می باشد .

تخته بنایی به عنوان یک محافظ برای کارگران در حین ساخت و ساز به شمار می رود.

تخته بنایی

تخته بنایی

تخته بنایی با توجه به مکان قرارگیری و کاربرد آن دارای انواع مختلفی می باشد که مشتری با توجه به نیاز خود آن را انتخاب و سفارش می دهد.

از تخته زیرپایی در گچ کاری ساختمان ، گچ کاری سقف ، گچ کاری دیوار ، رنگ آمیزی دیوار و سقف ها و … استفاده می شود.

تخته بنایی بر روی داربست فلزی و چوبی ساختمان قرار می گیرند و حرکت کارگران را در قسمت های مختلف آسان تر می کنند.

انواع قالب بتنی درسایزهای مختلف

انواع قالب بندی ساختمان

قالب یک سازه موقت فلزی ، چوبی ، آجری و .. بوده که برای در بر گرفتن بتن و حفظ آن تا زمان سخت شدن و رسیدن به مقاومت نهایی مورد نیاز ساخته می شود و شامل اجزایی چون رویه ، بدنه ، پشت بند ها ف حایل ها ، چپ و راستها و … می باشد.

در پروژه های ساخت علی الخصوص پروژه های با اسکلت بتنی انتخاب نوع قالب یکی از پارامترهای مهم بوده که بر روی هینه و زمان پروژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در حال حاضر قالب های فلزی پر فروش ترین و به صرفه ترین روش محسوب می شود چرا که پارامترهای مهمی از جمله حمل آسان و استفاده مدولار را دارا بوده و در هر سیستم اجرایی قابل پذیرش است.

از مزایای این قالب می توان به سرعت اجرای بالا ، سادگی اتصالات ، سطح صاف ، مقاومت زیاد ، دکفراژ سریع ودوام زیاد نام برد و همچنین از معایب قالب ها می توان به سنگینی وزن ، تدارکات خاص ، هزینه اولیه نسبتا زیاد و .. اشاره کرد.

انواع قالب بندی بتنی

انواع قالب بندی بتنی

جک سقفی

جک ساده

جک سقفی

با گسترش ساخت و سازها و استفاده از تجهیزات مدرن و پرکاربرد در دنیای امروز برای همگام شدن با پیشرفت ها و سازه های مهندسی بایستی همواره از مدرن ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات برای ساختمان سازی و موارد مرتبط با ان استفاده کرد.

از وسایل پرکاربردی که در ساختمان سازی استفاده می شود جک سقفی می باشد که متناسب با سقف ساخته میشود و بایستی از جک مربوط به آن استفاده کرد.

جک سقفی

جک سقفی

چرا از جک سقفی استفاده می شود؟

با توجه به اینکه هر سازه ای با سقف خاصی ساخته می شود و بایستی به صورت موقت سقف ها در سازه نگهداری شوند از جک های سقفی به منظور نگهداری موقت سقف ها استفاده می شود و به دلیل مقرون به صرفه بودن جک نسبت به داربست ها اغلب برای نگهداری سقف ها از جک های سقفی استفاده می شود.

از دیگر موارد آن مقرون به صرفه بودن جک ها و به صرفه بودن و منعطف بودن آن می باشد.

جک عراقی

جک ساختمانی در سقف های کامپوزیت ، سقف های دال و تیر ، سقف های تیرچه کرمیت ، سقف های طاق ضربی برای نگهداری از آنها استفاده می شود.

جک سقفی در ارتفاع های ۳ متری با وزن تریبی ۵٫۱۱ کیلوگرم و ۵٫۳ متری با وزن تقریبی ۵٫۱۳ کیلوگرم و ۴ متری با وزن تقریبی ۵٫۱۵  کیلوگرم ساخته می شود.

مشخصه جک های سقفی :

این جک ها دارای دو لوله است که یک لوله داخلی با قطر ۵ سانتی متری است و لوله دیگر خارجی با قطر ۶ سانتی متر می باشد.

جک سقفی عراقی :

جک عراقی بیشتر در کشورهای عراق ، افغانستان و تاجیکستان استفاده می شود و همچنین در اندازه و ارتفاع های گوناگون موجود می باشند.

جک عراقی1

جک عراقی۱

قوطی

قوطی

قوطی یا باکس یک پروفیل به شکل جعبه ای و چهار گوش ات که از انواع قوطی بر اساس جنس می توان به قوطی های آهنی ، استیل و آلومینیومی اشاره کرد.

اما قوطی پروفیل آهنی از پرکاربردترین قوطی ها در بین انواع انواع فلزی و آلومینیومی هستند.

طول قوطی آهنی با توجه به نوع استفاده در ۲ سایز به طول ۶ متر و ۱۲ متر تولید می شود.

مشخصات قوطی پروفیل آهنی :

از بین مشخصات قوطی پوفیل می توان به ضخامت آن اشاره کرد که اصطلاحا به آن گوشت پروفیل گفته می شود. ضخامت قوطی پروفیل آهنی متغیر است اما قوطی هایی با ضخامت بین ۰٫۶ میل تا ۱٫۵ میل را قوطی سبک یا قوطی مبلی می نامند.

وزن پروفیل به ضخامت پروفیل بسیار مرتبط بوده و هر چقدر ضخامت قوطی بیشتر باشد وزن آن بیشتر می شود.

کمترین طول و عرضی که می توان متصور شد معمولا ۱۰*۱۰ میلیمتر است که یک مربع به اضلاع یک سانتی متر می باشد.

قوطی

قوطی